Reference od zákazníků

Odeslat referenci
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Napsat referenci

Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Průměrné hodnocení:  
 
Referencí celkem: 19
od Jaroslav Apolenář na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Jízda Teslou

Jízdu jsem dostal jako dárek k narozeninám od syna. Byl to pro mě úžasný zážitek. Získal jsem úplně jiný pohled na auto s elektrickým pohonem. Největší dojem na mě udělala jízda na autopilota. A taky zrychlení, elektronická výbava a funkce. Taky jsem byl překvapen nízkým úbytkem kapacity baterie za dobu jízdy.
Je to bezva dárek pro každého, kdo rád řídí.

Děkujeme moc za hezkou recenzi a jsme rádi, že jste si to užil 🙂 Kmínek

od Jan Dvořák na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Tesla i pan Kminek 100 %

Darovali jsme spolujizdu Teslou synovi k narozeninam. Jel jsem take, a bylo to neco. Zrychleni vam vyhodi nohy do vzduchu, obzvlast, kdyz je to necekane. Autopilot fungoval take vyborne. Auto i ve velkych rychlostech sedi jak pribite. Pan Kminek k tomu navic doda 40 minut informaci, zodpovi vsechny vase dotazy, a to cele tak normalne lidsky.
Slusi se take rict, ze s panem Kminkem byla radost se domlouvat. Vse, co rekl, platilo, z jeho strany navic velika vstricnost vyhovet i presto, ze ve stejny den mel dalsi akce. Syn i ja jsme byli nadseni a za vylet ze severnich cech to urcite stalo. Dekujeme!

Děkujeme za velmi rozsáhlou a krásnou recenzi moc si toho vážíme a moc děkujeme Kmínek

od Jana Sýkorová na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Jízda volhou

Včera jsme měli jízdu volhou, supr zážitek pan Kmínek nám řekl vše o autu a provezl po okolí. Manžel dostal zážitek k narozeninám a byl spokojený. Moc moc děkujeme

Děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že se Vám jízda líbila a užili jste si to všichni Kmínek

od Viktor na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Spokojenost

Profesionální přístup.

Děkujeme za recenzi Kmínek jizdateslou.cz

od Jan Tarant na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Skvělý zážitek

Voucher jsem dostal jako dárek. S panem Kmínkem jsme se domluvili na termínu, při setkání nejdříve vysvětlil vše okolo vozu z technické i softwarové stránky. Poté jsme se jeli projet, ukazoval mi všechny možnosti autopilota a nabádal mě k využití dynamických možnosti auta, čehož jsem samozřejmě rád využil. Projížďka i prezentace mě naprosto utvrdily v tom, že Tesla je opravdu velmi daleko před konkurencí a doufám, že i já budu její budoucí majitel.

Děkujeme za recenzi a doufám že se Vám podaří Teslu v budoucnu pořídit 🙂 jizdateslou.cz

od Lukáš Král na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Jízda teslou

Mým snem je jednou Teslu vlastnit, všechny technologie a to jak se vyvíjí sleduji už pár let. Od kolegů jsem dostal k narozeninám poukaz na jízdu Teslou, abych si zkusil ji řídit, když to tak sleduju a fandím Muskovi. S panem Kmínkem jsem si domluvil termín a v té době vyšel od Petra Máry na youtube video, které Tesle moc bodů nepřidalo a byl jsem z toho dost zaskočen. O to víc mě zajímaly zkušenosti pana Kmínka a vlastní prožitek z jízdy. Popravdě si to nemůžu vynachválit, byl to pro mě nejlepší zážitek! Pan Kmínek byl milý, hned mi vše začal popisovat, strukturovaně a smysluplně. Na cokoliv jsem se ptal byl ochotný odpovědět.
Z vlastní zkušenosti mohu všem doporučit a získal jsem zase vášeň k Tesle, protože ji nikdo nesahá ani na paty. Jednou si ji budu chtít koupit a tento zážitek stojí za to! Mockrát děkuji za skvělé odpoledne a splnění snu. 🙂

Děkuju za krásnou recenzi a jsem rád, že jsme Vám pomohli splnit Váš sen 🙂 jizdateslou.cz

od Aleš Kopecký na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Jízda Teslou

Pan Kmínek k nám byl opravdu vstřícný a i přes nabitý program si na nás ještě našel chvilku, což jsme opravdu uvítali.
Dále kvituji telefonické potvrzení termínu od pana Kmínka dva dny dopředu.
Časová přesnost na místě srazu také perfektní!
Jinak jízdu Teslou u tohoto poskytovatele opravdu doporučuji. Pan Kmínek s námi jednal velice profesionálně, sdělil nám o Tesle mnoho informací, ale na druhou stranu nebyl přehnaně formální - zkrátka sympaťák, se kterým se Teslou chcete projet.
Bylo pro nás důležité, aby se na zadní sedadla vešli 3 spolujezdci, což se více méně podařilo a i tak si zadní cestující jízdu užili.
Děkujeme!

Děkuju !!!! Úplně jsem dojatý s takové krásné recenze , díky moc Kmínek jizdateslou.cz

od Vladimír na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
budoucnost automobyliti

je to skvělý zážitek a zřejmě paralelní budoucnost automobilů.Splnilo to moje očekávání a některé věci jsou nad tento rámec.Zrychlení je nádherné zejména od 100 do 200 km/hod.Klima je skvělé jen nejsem přítelem počítačů a vše je přes něj ovládané jen blinkry ne a s tím jsem měl problém .Pokud vám někdo zaviruje počítač je to jen hromada kovů a plastů.Jinak je to však tak ůžasný technicky dokonalý stroj který budou ostatní automobilky těžko i kopírovat..Pokud budou levné recyklovatelné baterie na kterých se již pracuje a baterie půjde snadno a rychle vyndat při havarii vozidla a cena bude v normální hladině je to skvělá budoucnost motorizmu.

Děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jízda splnila vaše očekávání jizdateslou.cz

od Václav na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Parádní jízda Teslou

Teslu jsem řídil poprvé a hned jsme si ji zamiloval. Je to parádní auto a ještě ve variantě Performance je zážitek znásobený. Pan majitel je pohodář, který rád vysvětlí fungování auta, ukáže všechny funkcionality a nechá vyzkoušet vše (autopilot, zrychlení, repráky,...). Připravte se na to, že vám vaše auto pak bude připadat pomalé.

Dekujeme za recenzi a jsme rádi, že jste si dárek užil jizdateslou.cz

od Lukáš na Svezte se Teslou - pronájem i půjčení auta budoucnosti
Tesla 3 performance

Neskutečný zážitek. Na to, že nejsem moc velký fanda do elektromobilů, tak tohle mě neskutečně překvapilo. To zrychlení je prostě ŠÍLENÉ!
Komunikace s majitelem byla neskutečně rychlá. V 15h jsem napsal e-mail a v 17h už jsem seděl v autě.

!!! DOPORUČUJI !!!

Dekujeme a jsme rádi, že jste si dárek užil Kmínek jizdateslou.cz

Stránka 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»