fbpx

Reference


Napsat recenzi


VYNIKAJÍCÍ
107 recenze na
Aleš Jirsa
Aleš Jirsa
2022-06-19
Naprosto skvělý zážitek!! Doporučuji
Přečtěte si více
Jiří Pintar
Jiří Pintar
2022-06-18
Zážitek s Teslou mi ukázal, sílu, bezpečnost, komfort a budoucnoct automobilového průmyslu. Je to nepopsatelné, musí se to zažít! 😉
Přečtěte si více
David Bartoš
David Bartoš
2022-06-14
Naprosto luxusní zážitek. Moje 7 letá absence za volantem nebyla téměř žádnou překážkou, ovládání vysvětleno hned na začátku, automatický řazení dělá hodně. Ten, kdo Teslu neřídil a tvrdí že je ježdění autem super, tak neví co mluví 🙂 A pokud si nejste jistí jestli si máte vybrat řízení nebo jen spolujízdu - běžte do řízení, stojí to za to.
Přečtěte si více
Zdeněk Škop
Zdeněk Škop
2022-06-14
Skvělý zážitek, který je těžce sdělitelný. Nejlépe zažít na vlastní kůži! 🙂
Přečtěte si více
Michal Sochor
Michal Sochor
2022-06-12
Neskutečný zážitek. Tesla přijela časovým oknem, aby se s námi podělila o věci budoucí. Přístup pana "instruktora" je perfektní, jeho znalosti auta a všeho co s ním souvisí, stejně tak i ochota ve všech věcech první jízdy Teslou je neobyčejná. Děkuji, rád se kdykoli vrátím. Michal Sochor
Přečtěte si více
Lukas Lindner
Lukas Lindner
2022-06-07
Výborný zážitek a svezení. Perfektní instruktáž, informace, zajímavosti o autě a samozřejmě super zábava na rovninkách i v zatáčkách. Kompletne jiná filosofie auta. Pokud si chcete vyzkoušet, tak lze jedině doporučit a rozhodně jít do delší jízdy alespoň 40 minut, i tak to uteče velice rychle 🙂
Přečtěte si více
Jirka Daniel
Jirka Daniel
2022-06-06
Zajímavá zkušenost, ale nejsem přesvědčen, že pouze elektroauta jsou správný směr. Přesto doporučuji a zvolil bych min. 40 minut.
Přečtěte si více
Petra Rambousková
Petra Rambousková
2022-06-06
Skvělý zážitek, byla jsem nervózní, ale instruktor vše dobře vysvětlil…jediné co mě mrzelo, že nešlo autonomické řízení, ale za to bohužel nikdo nemohl..(jen někdo v tesle🙂). Škoda, že nemohla být jízda přeložená na jindy.
Přečtěte si více
Karel Vydra
Karel Vydra
2022-06-05
sebastijen
sebastijen
2022-06-05
Skvely zazitek. Vse bylo dobre vysvetleno a ukazano. Velice doporucuji, zabavne auto:D
Přečtěte si více

Ostatní recenze

Oct 25, 2020od Jaroslav Apolenář – Jízda Teslou

Jízdu jsem dostal jako dárek k narozeninám od syna. Byl to pro mě úžasný zážitek. Získal jsem úplně jiný pohled na auto s elektrickým pohonem. Největší dojem na mě udělala jízda na autopilota. A taky zrychlení, elektronická výbava a funkce. Taky jsem byl překvapen nízkým úbytkem kapacity baterie za dobu jízdy.
Je to bezva dárek pro každého, kdo rád řídí.

Děkujeme moc za hezkou recenzi a jsme rádi, že jste si to užil 🙂 Kmínek

Oct 19, 2020od Jan Dvořák – Tesla i pan Kminek 100 %

Darovali jsme spolujizdu Teslou synovi k narozeninam. Jel jsem take, a bylo to neco. Zrychleni vam vyhodi nohy do vzduchu, obzvlast, kdyz je to necekane. Autopilot fungoval take vyborne. Auto i ve velkych rychlostech sedi jak pribite. Pan Kminek k tomu navic doda 40 minut informaci, zodpovi vsechny vase dotazy, a to cele tak normalne lidsky.
Slusi se take rict, ze s panem Kminkem byla radost se domlouvat. Vse, co rekl, platilo, z jeho strany navic velika vstricnost vyhovet i presto, ze ve stejny den mel dalsi akce. Syn i ja jsme byli nadseni a za vylet ze severnich cech to urcite stalo. Dekujeme!

Děkujeme za velmi rozsáhlou a krásnou recenzi moc si toho vážíme a moc děkujeme Kmínek

Oct 18, 2020od Jana Sýkorová – Jízda volhou

Včera jsme měli jízdu volhou, supr zážitek pan Kmínek nám řekl vše o autu a provezl po okolí. Manžel dostal zážitek k narozeninám a byl spokojený. Moc moc děkujeme

Děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že se Vám jízda líbila a užili jste si to všichni Kmínek

Oct 5, 2020od Viktor – Spokojenost

Profesionální přístup.

Děkujeme za recenzi Kmínek jizdateslou.cz

Sep 13, 2020od Jan Tarant – Skvělý zážitek

Voucher jsem dostal jako dárek. S panem Kmínkem jsme se domluvili na termínu, při setkání nejdříve vysvětlil vše okolo vozu z technické i softwarové stránky. Poté jsme se jeli projet, ukazoval mi všechny možnosti autopilota a nabádal mě k využití dynamických možnosti auta, čehož jsem samozřejmě rád využil. Projížďka i prezentace mě naprosto utvrdily v tom, že Tesla je opravdu velmi daleko před konkurencí a doufám, že i já budu její budoucí majitel.

Děkujeme za recenzi a doufám že se Vám podaří Teslu v budoucnu pořídit 🙂 jizdateslou.cz

Sep 11, 2020od Lukáš Král – Jízda teslou

Mým snem je jednou Teslu vlastnit, všechny technologie a to jak se vyvíjí sleduji už pár let. Od kolegů jsem dostal k narozeninám poukaz na jízdu Teslou, abych si zkusil ji řídit, když to tak sleduju a fandím Muskovi. S panem Kmínkem jsem si domluvil termín a v té době vyšel od Petra Máry na youtube video, které Tesle moc bodů nepřidalo a byl jsem z toho dost zaskočen. O to víc mě zajímaly zkušenosti pana Kmínka a vlastní prožitek z jízdy. Popravdě si to nemůžu vynachválit, byl to pro mě nejlepší zážitek! Pan Kmínek byl milý, hned mi vše začal popisovat, strukturovaně a smysluplně. Na cokoliv jsem se ptal byl ochotný odpovědět.
Z vlastní zkušenosti mohu všem doporučit a získal jsem zase vášeň k Tesle, protože ji nikdo nesahá ani na paty. Jednou si ji budu chtít koupit a tento zážitek stojí za to! Mockrát děkuji za skvělé odpoledne a splnění snu. 🙂

Děkuju za krásnou recenzi a jsem rád, že jsme Vám pomohli splnit Váš sen 🙂 jizdateslou.cz

Aug 17, 2020od Aleš Kopecký – Jízda Teslou

Pan Kmínek k nám byl opravdu vstřícný a i přes nabitý program si na nás ještě našel chvilku, což jsme opravdu uvítali.
Dále kvituji telefonické potvrzení termínu od pana Kmínka dva dny dopředu.
Časová přesnost na místě srazu také perfektní!
Jinak jízdu Teslou u tohoto poskytovatele opravdu doporučuji. Pan Kmínek s námi jednal velice profesionálně, sdělil nám o Tesle mnoho informací, ale na druhou stranu nebyl přehnaně formální – zkrátka sympaťák, se kterým se Teslou chcete projet.
Bylo pro nás důležité, aby se na zadní sedadla vešli 3 spolujezdci, což se více méně podařilo a i tak si zadní cestující jízdu užili.
Děkujeme!

Děkuju !!!! Úplně jsem dojatý s takové krásné recenze , díky moc Kmínek jizdateslou.cz

Jun 24, 2020od Vladimír – budoucnost automobyliti

je to skvělý zážitek a zřejmě paralelní budoucnost automobilů.Splnilo to moje očekávání a některé věci jsou nad tento rámec.Zrychlení je nádherné zejména od 100 do 200 km/hod.Klima je skvělé jen nejsem přítelem počítačů a vše je přes něj ovládané jen blinkry ne a s tím jsem měl problém .Pokud vám někdo zaviruje počítač je to jen hromada kovů a plastů.Jinak je to však tak ůžasný technicky dokonalý stroj který budou ostatní automobilky těžko i kopírovat..Pokud budou levné recyklovatelné baterie na kterých se již pracuje a baterie půjde snadno a rychle vyndat při havarii vozidla a cena bude v normální hladině je to skvělá budoucnost motorizmu.

Děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jízda splnila vaše očekávání jizdateslou.cz

Jun 9, 2020od Václav – Parádní jízda Teslou

Teslu jsem řídil poprvé a hned jsme si ji zamiloval. Je to parádní auto a ještě ve variantě Performance je zážitek znásobený. Pan majitel je pohodář, který rád vysvětlí fungování auta, ukáže všechny funkcionality a nechá vyzkoušet vše (autopilot, zrychlení, repráky,…). Připravte se na to, že vám vaše auto pak bude připadat pomalé.

Dekujeme za recenzi a jsme rádi, že jste si dárek užil jizdateslou.cz

May 30, 2020od Lukáš – Tesla 3 performance

Neskutečný zážitek. Na to, že nejsem moc velký fanda do elektromobilů, tak tohle mě neskutečně překvapilo. To zrychlení je prostě ŠÍLENÉ!
Komunikace s majitelem byla neskutečně rychlá. V 15h jsem napsal e-mail a v 17h už jsem seděl v autě.

!!! DOPORUČUJI !!!

Dekujeme a jsme rádi, že jste si dárek užil Kmínek jizdateslou.cz

od Michal – Tichý supersport!

Neskutečná akcelerace! Kdo nezažije ten nepochopí! Skvělý výklad majitele – za 30 minut znáte celé auto… Díky 🙂

Díky za hezkou recenzi a jsme radi že se Vám dárek k vánocům líbil

od Ivana – zážitek

Jízda předčila mé očekávání, super zážitek. Doporučuji každému, aby si vyzkoušel řízení tohoto krásného nadčasového auta.
Děkuji panu majiteli za vstřícnost a ochotu.

Děkujeme za krásnou recenzi a jsme rádi, že jste si dárek užila jizdateslou.cz

od Dušan Doležal – Doporučuji den s Teslou

Dnes 8.2.2020 jsem měl to potěšení celý den, jako fanda EV, ale elektromobilitou reálně nepolíbený “ropák”, možnost testování Tesly model 3! Koukám teď večer na sebe do zrcadla a stále ten teslaface nasazenej! Prostě výtlem! Vřele doporučuji všem, co nejdou jen po dechberoucím zážitku ze zrychlení, ale chtěj se dozvědět o Tesle mnohem mnohem víc a třeba i mají zálusk na model Y. Naprostá spokojenost s ochotným panem majitelem! Fakt to stálo za to!!! Děkuji vám Romane!

Díky za skvělou recenzi a jsme rádi ,že dárek k narozeninám jste si užil i s rodinou podle představ jizdateslou.cz 👍

od Světlana – Skvělé! Dokonalé! Perfektní!

Vynikající zážitek! Skvělé, nádherné auto! Magická jízda ukazuje, že auto umi takove veci, které zatím neumi žádné jine auto.

Je to prostě bomba 😉 Neuvěřitelné auto budoucnosti!
Velké DEKUJI panu majiteli, byl ochotný, příjemný, s radostí odpovedel na vsechny me otázky, ukazal jak hodně uložného prostoru ma Model 3))) nám ženám by se to moc libilo 😉 Ukazal mi jak se da toto nejmodernější auto jednoduše a intuitivně ovladat. A zrychlení z 0 na 100 km/h za 3 vteřiny, je neskutečné, je to jestě lepší než v letadle))))
Byl to naprosto jedinečný a nejlepší zážitek v mem životě 😉
Tohle auto rozhodně chci mit !😎

Děkujeme a jsme rádi že jste si to užila a musíte ještě přesvědčit manžela ať to zkusí,😉 už nebude chtít jiné auto